Pokažimo srce za Petrinju

Dragi prijatelji i ljudi velikog srca, jučer smo svi ostali zatečeni slikama strašnog potresa koje su nam stizale iz Siska, Petrinje, Gline, ali i niza drugih naselja u Sisačko-moslavačkoj županiji. Razoran potres je na žalost odnio i nekoliko ljudskih života. Materijalna šteta je ogromna. Pomoć je počela stizati sa svih strana. I mi Rotarijanci želimo pomoći, posebno bolesnima i ljudima koji su ostali bez krova nad glavom. Stoga pozivamo sve ljude dobre volje da doniraju sredstva na račun naše zaklade ‘Val dobrote” kako bi ovim ljudima koliko toliko olakšali teške trenutke u kojima su se našli. Sva prikupljena sredstva donirana od strane naših članova i dragih prijatelja u cijelosti će biti u najkraćem mogućem roku usmjerena najpogođenijim obiteljima Sisačko-moslavačke županije.
Sredstva za pomoć možete uplatiti na račun Zaklade Val dobrote – RC Split Novi – HR5024070001100084980 (OTP banka, SWIFT: OTPVHR2X).
Plaćanje možete izvršiti i korištenjem bar-koda.

Petrinja nakon potresa 29.12.2020.

Od srca Vam hvala, Rotary Club Split Novi