Susret s Barry Rassin-om, Predsjednikom RI

Naš Blagajnik Jakov Koštić imao je priliku na konvenciji u Hamburgu susresti Predsjednika Rotary International prijatelja Barry Rassin-a te s njim ugodno porazgovarati o humanitarnim akcijama Kluba. Predsjednik Barry Rassin je izrazio oduševljenje spoznajom da naš Klub aktivno pomaže projektima prijevremeno rođenoj djeci i Klinici za dječje bolesti što je uz eradikaciju poliomijelitisa trenutno najaktualnija tema u rotarijanskoj zajednici.

Podijelio je s našim Jakovom kako je jedna od temeljnih vrijednosti naše organizacije briga za majku i dijete te kako i sam čini sve da dovoljno naglasi važnost projekata poput naših koji trajno mijenjaju sredinu u kojoj živimo. Zamolio je i prijatelja Jakova da prenese pozdrave Klubu i da nastavimo biti nadahnuće u našoj lokalnoj i globalnoj zajednici.