Svečana primopredaja 2022.

S dolaskom nove rotarijanske godine, Rotary klub Split Novi je sinoć dobio novog predsjednika – Zlatka Aljinovića.
Svečanosti primopredaje predsjedničkog lanca su nazočili brojni klubovi iz našeg distrikta: RC Kaštela, RC Solin, RC Sisak, RC Split Plus,RC Medvedgrad, RC Split, RC E-klub Hrvatska, RC Brač, RC Hvar, RC Vukovar 1932 i naš pomladak iz Rotaract kluba Split Novi.
Preko 70 uzvanika je uživalo u odličnoj ležernoj atmosferi u restoranu “Artičok” u Splitu. Tijekom večeri prikupljena su značajna sredstva za našu distriktnu akciju “Ritam za autizam” za Udrugu za autizam iz Splita. Zahvaljujemo se na trudu i postignutim rezultatima dosadašnjem predsjedniku Zlatku Modriniću, a našem novom Zlatku (poslije Zlatka) želimo sretnu i uspješnu plovidbu rotarijansko-humanitarnim bespućima u narednih 365 dana.